Hilary Duff, Baskının Mükemmel Olması İçin Düşmüyor

Bebekleri olan ve sonraki hafta hiç hamile kalmamış gibi görünen süper modeller. Bende durum böyle değildi. Bazı günler kendimi harika hissediyorum, bazı günler oldukça normal hissediyorum ve bu kabul edilebilir.

Göz renginiz aniden şeffaflaşır, yanaklar kızarır, kirpik çizginizin çevresinde yumuşak pembe bir hale oluşur ve dudaklarınız… kan içlerinden akarken dudaklarınız derinleşir ve güzel, trajik bir görünüm yaratır. Bu dudak, gündüz veya akşam için iyi çalışır ve ağlamanızı gerektirmez! Bu yöntem, herhangi bir dudak rengini çok doğal ve inandırıcı bir şekilde sürmenizi sağlar.

Bu görünümün sırrı, dudak hattınızın etrafında yumuşak bir hale oluşturmaktır. En sevdiğiniz ruj, leke veya dolgun dudak kalemini alıp rengi dudaklarınızın tam ortasına doygun hale getirerek başlayın. Ardından, parmağınızı alın ve sanki ovuşturuyormuş gibi rengi dudaklarınızın üzerinde gezdirin

Ağlayan dudağı denemenizi sabırsızlıkla bekliyorum. O kadar güzel ki, seni gözyaşlarına boğacak.

Renk dudaklarınızda erimeye başladığında, parmağınızı dudak çizginizin tam üstüne sürükleyin, rengi dudağınıza, özellikle de aşk tanrınızın yayının üzerine akıtın. Şehvetli bir tuval üzerine parmakla boyamak gibi, saatlerce sürecek mükemmel lekeye yol açar.

Bu teknik aynı zamanda, her zaman gözetlediğiniz ama almaya asla cesaret edemediğiniz o güzel renk patlamalarını kullanmanıza da izin verecektir, çünkü yöntem yalnızca rengin özünü yakalayacaktır. Trajik dudak için kullanmayı en sevdiğim üç renk mercan kırmızısı, klasik leylak rengi ve koyu şaraptır. Resimlerde kullandığım ilk renk, YSL’nin 8 Orange De Chine’deki Rouge Pur Couture Vernis À Lèvres Glossy Stain’dir (bu haftaki dudak lekesi koleksiyonunda da yer aldı!) – mükemmel turuncu-mercan lekesi, ancak hızlı çalışmalısınız hızlı sertleştiği için karıştırma ile.

İkinci görünüm, 106’daki pembe leylak rengi Clé de Peau Beauté Ekstra Zengin Ruj’dur. Bu kremsi formül dudaklarda çok cennet gibi bir his uyandırır ve mükemmel “asla yanlış gidemezsin” rengini vererek size süper doğal bir görünüm verir. , yine de gurur verici bir görünüm. Üçüncü renk, Train Bleu’daki Nars Kadife Mat Dudak Kalemidir. Bu vampir rengini dudakların tam ortasından geçirin ve ağzınızı sessizce öldüren ölümcül bir silaha dönüştürmek için iyice ovalayın

.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.