Mollie King, Folli Follie’nin olmazsa olmaz aksesuarlarını sergiliyor

Kıyafetinize şık bir ek arıyorsanız, Folli Follie tam size göre. İster omuz çantaları, gösterişli bileklikler ve modaya uygun eşarplar olsun, sevilen marka, tarzını aksesuarlarla sergilemeyi seven şık trend belirleyicilere hitap ediyor.

Göz renginiz aniden şeffaflaşır, yanaklar kızarır, kirpik çizginizin çevresinde yumuşak pembe bir hale oluşur ve dudaklarınız… kan içlerinden akarken dudaklarınız derinleşir ve güzel, trajik bir görünüm yaratır. Bu dudak, gündüz veya akşam için iyi çalışır ve ağlamanızı gerektirmez! Bu yöntem, herhangi bir dudak rengini çok doğal ve inandırıcı bir şekilde sürmenizi sağlar.

A fashion look from April 2012 featuring red jumper, faded jeans and sparkly pumps. Browse and shop related looks.Nisan 2012’den kırmızı süveter, soluk kot pantolon ve ışıltılı pompalardan oluşan bir moda görünümü. İlgili görünümlere göz atın ve alışveriş yapın.

Bu görünümün sırrı, dudak hattınızın etrafında yumuşak bir hale oluşturmaktır. En sevdiğiniz ruj, leke veya dolgun dudak kalemini alıp rengi dudaklarınızın tam ortasına doygun hale getirerek başlayın. Ardından parmağınızı alın ve sürtüyormuş gibi rengi dudaklarınızın üzerinde gezdirin.

Renk dudaklarınızda dağılmaya başladığında, parmağınızı dudak çizginizin tam üstüne sürükleyin ve rengi dudağınıza, özellikle de aşk tanrınızın yayının üzerine akıtın. Şehvetli bir tuval üzerine parmakla boyamak gibi, saatlerce sürecek mükemmel lekeye yol açar.

Bu teknik aynı zamanda, her zaman gözetlediğiniz ama almaya asla cesaret edemediğiniz o güzel renk patlamalarını kullanmanıza da izin verecektir, çünkü yöntem yalnızca rengin özünü yakalayacaktır. Trajik dudak için kullanmayı en sevdiğim üç renk mercan kırmızısı, klasik leylak rengi ve koyu şaraptır. Resimlerde kullandığım ilk renk, YSL’nin 8 Orange De Chine’deki Rouge Pur Couture Vernis À Lèvres Glossy Stain’dir (bu haftaki dudak lekesi koleksiyonunda da yer aldı!) – mükemmel turuncu-mercan lekesi, ancak hızlı çalışmalısınız hızlı sertleştiği için karıştırma ile. İkinci görünüm, 106’daki pembe leylak rengi Clé de Peau Beauté Ekstra Zengin Ruj’dur. Bu kremsi formül dudaklarda çok cennet gibi bir his uyandırır ve mükemmel “asla yanlış gidemezsin” rengini vererek size süper doğal bir görünüm verir. , yine de gurur verici bir görünüm. Üçüncü renk, Train Bleu’daki Nars Kadife Mat Dudak Kalemidir. Bu vampir rengini dudakların tam ortasından geçirin ve ağzınızı sessizce öldüren ölümcül bir silaha dönüştürmek için iyice ovalayın.

3183dede2da73441e1ee7a51cf715852
Storenvy’de Harajuku modasından sevimli keçiler ve kadife ceket. kawaii moda

Bir arkadaş için mükemmel hediyeyi bulmak, olması gerekenden çok daha karmaşık gelebilir. Kişiyi zaten ona hediye verecek kadar iyi tanıyorsunuz, ancak verdiğiniz her şeyin birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı yansıtmasını da istiyorsunuz. Çok mu kişiliksiz? Yeterince havalı mı, yoksa çok mu zorluyorsun? Gelin partisi yerine doğum günü için birine ne verirsiniz? Hediye vermek için bariz durumları bir araya topladık: nişanlar, teşekkür törenleri, vb., ama aynı zamanda daha az geleneksel durumlarda ne vereceğinizi de düşündük – örneğin berbat bir arkadaş olduğunuzda ve bağışlanma için yalvarmanız gerektiğinde (cevap: ot ). Ya da belki çok daha üstün bir zevke sahip olduğunuz için ekstra özel bir öğe gerektiren bir çılgınlığınız vardır. İster gerçekten iyi bir burbon şişesi, ister bir sriracha anahtarlık veya mükemmel emzirme sutyeni seçin, doğru kişiye her zaman doğru hediyeyi veren kişi olmak için ileriye tıklayın.

 

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.