Paris Moda Haftası’ndan En İyi Sokak Stili Görünümlerine Bakın

View Gallery 4 Photos

Ah la la! Paris Moda Haftası tüm hızıyla devam ediyor. Şovlarda, FROW’da ve ayrıca sokaklarda en sevdiğimiz tüm görünümleri tespit etmekle meşguldük. Bu yıl bolca sokak stili var ve şovlar arasında en sevdiğimiz tüm görünümler için gözlerimizi dört açmayı sevdik.

Kuru giyin ve standart renk tozunuzu elde edin – klasik ve öngörülebilir (iyi bir şekilde). Ama ıslak! Islak giymek yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapısını açar. Makyaj sanatçısı Vincent Oquendo “Yaptığınız şey, gölgenin pigmentli doğasını ortaya çıkarmaktır” diyor. “Ne zaman bir göz farı ıslasam, gerçekten patlamasını istediğim zaman olur. Ancak, donduktan sonra karışabilmesi için gerçekten özel bir tür ürün olması gerekir. .” Bunu kimse istemez. Islak gölge aksiliklerinden kaçınmak için şu yönergeleri izleyin:

Ürün

İlk olarak, bariz olanla devam edin: ıslaktan kuruya etiketli herhangi bir göz farı. Nars Dual-Intensity serisi göze çarpıyor—single’lar 12 farklı ışıltılı tonda geliyor ve buna karşılık gelen bir fırça var (sonra yeni çıkan Dual Intensity Blush serisi var, Moda Haftası’nın her yerinde vardı—ama bu başka bir gönderi için bir ürün) . Burberry ayrıca, Wet & Dry Silk Shadows’da özellikle bunun için çok yönlü birkaç ton üretiyor. Ve tekniğe özgü göz farı kategorisi, yalnızca daha fazla ürün almanızı sağlamak için bir hile değildir. Vincent, “Bunun için herhangi bir göz farı kullanamazsınız” diyor. “Bazıları üstte sertleşecek ve bunun için yapılmadıkları için kullanılamaz hale gelecek.”

Pişmiş gölgeler de adil bir oyundur; biz özellikle Laura Mercier’in Fırında Göz Boyası Islak/Kuru ve Lorac’ın Starry-Eyed Fırında Göz Farı Üçlüsü hayranıyız.

Vincent, daha ileri düzey oyuncular için düz pigmente (MAC veya hatta OCC’nin Saf Kozmetik Pigmentleri) geçmeyi önerir. Eklenen nem ile, diğer ürünlerle kat kat daha kolay hale gelecekler. Daha derin bir görünüm için, ıslak bir toz gölge ile kaydırmadan önce temel olarak bir krem ​​gölge kullanmayı deneyin. Vincent, “Sigorta gibi” diyor. “Giyilebilirliğinizi ikiye katlıyorsunuz.”

Fırçalamak
Bunların hepsi tam olarak ne yapmak istediğinize bağlı. “Direnişe dikkat edin,” diyor Vincent, özellikle de göz kapağında tek tip bir renk arıyorsanız. “Tüy tüyü gibi görünen bir fırça olan bir blender fırçasını tavsiye etme eğilimindeyim. Bunu sert bir fırçayla yaparsanız, daha başlamadan kendinizi yeniyorsunuz. doğru miktarda ürün yüklemesi gerekiyor ve sonra kendi kendine karışıyor. Fırça çok sertse, gölgeyi çizgili bırakacak ve daha sonra kontrol edilmesi çok daha zor olacak.”

Ancak kartlarda sıkma veya su alma varsa buna göre çok daha ince bir fırça gerekir.

Sıvı
Göz farınızın üzerine doğrudan göz damlası, su veya başka bir sıvı koymayın, tekrar etmeyin. Bu, ürününüzü daha sonra kullanmak üzere mahvedecektir. Vincent, “Son zamanlarda, fırçayı Parlak Yatıştırıcı Yüz Buğusu ile ıslatıyorum, ancak Evian Maden Suyu Spreyi hassas gözler için iyidir,” diyor Vincent. Pudranızın üst kısmı ıslak uygulamada biraz sertleşirse, onu çıkarmanın bir yolu var: Temiz bir maskara makarası alın ve kompaktınızı “pul pul dökün”, diye öneriyor Vincent. Bu, kompaktı bozmaz ve bir kez daha gitmeye hazır hale getirir.

Tom Newton’un fotoğrafı.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.